Tüm UMKE Gönüllüleri Bir Araya Geldi.
19 Eylül 2017

Acil Ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilen toplantı ile  Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde gönüllülük esasına göre hizmet veren tüm  UMKE personelleri bir araya geldi.

İl Sağlık Müdürlüğümüz Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü koordinasyonunda , il içinde ve ulusal düzeyde olağan üstü durumlara müdahale etmek için 73 sağlık personeli gönüllü olarak yapılan eğitimlerle  UMKE personeli  olmuştu. Dağ şartlarına uygun 2 arazi aracı ve tıbbi  donanımları ile olağanüstü olaylara hazır beklemekte olan UMKE personellerimiz, birinci ağızdan sorunlarını,beklentilerini  toplantıda yetkili idarecilerimize anlattı.

 İl Sağlık Müdürümüz Dr.Bilal CİN’in yoğun programı nedeniyle katılamadığı toplantıya, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr.Emre KARAAHMETOĞLU ve  Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürümüz Uğur Ömür ALAGÖZ ,İl Müdürümüz Dr.Bilal CİN adına personele sevgi ve selamlarını ilettiler.Yapılan toplantı sonucu 2017 yılı değerlendirmesi yapılırken, 2018 yılı UMKE faaliyetleri konularında da istişare yapıldı.

  • toplantı2.jpg
  • toplantı3.jpg
  • toplantı1.jpg